Uwaga straszy! Pogromcy Duchów PLAYMOBIL® wyruszają na ratunek

Zirndorf, 12. Mai 2017 – Po nasilających się w ostatnich tygodniach doniesieniach o paranormalnych zjawiskach i nadzwyczajnych wydarzeniach Pogromcy Duchów PLAYMOBIL® zdecydowali się ostatecznie wyruszyć na ratunek! Dla wszystkich duchów i nadprzyrodzonych zjaw może oznaczać to tylko jedno! Wracajcie tam, skąd przyszliście! Uwaga, Pogromcy Duchów PLAYMOBIL® nadchodzą!
Nieustraszona brygada Pogromców Duchów w niezmienionym od lat składzie: Peter Venkman, Ray Stantz, Egon Spengler i Winston Zeddemore wprowadzają się od zaraz do dziecięcych pokoi i razem z małymi i dużymi fanami wyruszają na polowanie na duchy.

W ostatnim czasie w świecie PLAYMOBIL® zrobiło się głośno na temat niezwykłych wizji i lewitujących mebli. Nagłe pojawienie się zielonej plazmy może oznaczać tylko jedno! Te niezwykłe zdarzenia powodują niepokój i przerażenie wsród mieszkańców świata PLAYMOBIL®. Nawet policja PLAYMOBIL® bezradnie rozkłada ręce.
Według ostatnich doniesień, duchy rzeczywiście sieją spustoszenie w okolicy: Pogromcy Duchów podnoszą alarm!
Na szczęście pomoc jest niedaleko. Dzięki szybkiemu samochodowi Ecto-1, nasi Pogromcy Duchów dotrą do każdego zakątka, w którym straszy.
Czy to Slimer, czy Terror-psy – przebojowi parapsycholodzy za pomocą miernika PKE wykryją każdego ducha, na nic zdadzą się ich wyszukane kryjówki.
Ze swoim profesjonalnym wyposażeniem Pogromcy Duchów wytropią duchy w każdym miejscu, od dziecięcego pokoju, po szafkę kuchenną, od piwnicy po dach. Duchy drżyjcie ze strachu!
Niestety, w mieście nadal rządzi Stay Puft Marshmallow Man. Czy uda się naszym Pogromcom Duchów tego, jak dotąd najmocniejszego przeciwnika zmusić do ucieczki?

Od tej chwili jednak wszystkie duchy muszą mieć się na baczności, ponieważ nadchodzi pomoc i wsparcie dla Pogromców Duchów Playmobil w postaci licznych dziecięcych Pogromców Duchów.
A to oznacza, że miotacz protonowy oraz pułapki przygotowane są już do łowów.
Polowanie zacząć czas!

Playmobil und Ghostbusters Logo
#GHOSTBUSTERSwanted

Świat zabawek Ghostbusters™ od PLAYMOBIL® w skrócie:

Pogromcy Duchów Straż pożarna (45 x 27,5 x 45,5 cm), kompletnie wyposażona - Radiowóz Ecto-1 z oryginalnym światłem i dźwiękiem - z Pogromcami Duchów: Peter Venkman, Ray Stantz, Winston Zeddemore, Egon Spengler oraz Janine Melnitz, Louis Tully, Dana Barrett - Slimer przy budce z hotdogami, Stay Puft Marshmallow Man, Terror - psy, Duch z biblioteki oraz inne zjawy, a do tego cała różnorodność kultowego ekwipunku: Protonowy plecak i miotacz, miernik PKE, Ecto-okulary, itd. - zalecane od lat 6 - data publikacji: 12. maja 2017

9219 Pogromcy Duchów Straż pożarna
9220 Pogromcy Duchów Ecto-1
9221 Stay Puft Marshmallow Man
9222 Slimer przy budce z hotdogami
9223 Venkman und Terror-psy
9224 Spengler i duch